• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

2017-2018 н.р.

На ІІІ(обласному) етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій ІІ місце посіла Бескромна Валентина, учениця 10 класу Новоодеської ЗОШ №2(учитель: Бескромна Тетяна Михайлівна).

Обласний конкурс комп'ютерної графіки у номінації "Перші кроки"ІІІ місце посіла Риженко Марина, учениця 4 класу Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3(учитель: Салтановська Н.В.) .

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

Інформаційні технології

8 клас

ІІ- Дунаєв Дмитро, Новоодеська ЗОШ №3

ІІ- Мичко Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІ- Андрусенко Володимир, Новоодеська ЗОШ №1

ІІІ- Циганова Тетяна, Артемівська ЗОШ

ІІІ- Вознюк Артем, Новоодеська ЗОШ №2

9 клас

ІІ- Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ

ІІ-Шитік Павло, Артемівська ЗОШ

ІІ- Пономаренко Антон, Новоодеська ЗОШ №3

ІІІ- Балюк Ян, Троїцька ЗОШ

ІІІ-Панчук Олександр, Новоодеська гуманітарна гімназія

10 клас

І- Бескромна Валентина, Новоодеська ЗОШ №2

ІІ- Алексєєв Владислав, ПАЛ

ІІ- Тарасенко Олександр, Новоодеська ЗОШ №3

ІІІ-Богуславська Анастасія(9 кл), Баловненська ЗОШ

ІІІ-Яворська Євгенія (9 кл), Новоінгульська ЗОШ

11 клас

ІІ– Ковальський Ельдар, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІ- Лукашенко Дмитро, Новоодеська ЗОШ №2

ІІ- Пащенко Тетяна, Новоодеська ЗОШ №1

ІІІ- Іванов Іван(10 кл) Новоодеська ЗОШ №3

ІІІ– Ганжа Катерина, ПАЛ

Інформатика

8 клас

І- Заворотній Дмитро, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ-Колот Володимир, Новоодеська гуманітарна гімназія

9 клас

І- Іванічек Єгор, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ- Гончаренко Ульяна, Себинська ЗОШ

ІІІ-Панчук Олександр, Новоодеська гуманітарна гімназія

10 клас

І- Алексеєв Владислав, ПАЛ

11 клас

І-Білоус Ірина, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ- Ковальський Єльдар, Новоодеська гуманітарна гімназія

2016-2017 н.р.

Всеукраїнський конкурс "Учитель року-2017" номінація "Інформатика":

І місце посіла Богданова Ольга Олексіївна в обласному турі конкурсу

ІІІ етап всеукраїнської олімпіади з ІКТ:

ІІ м-Бескромна Валентина, 9 клас Новоодеської ЗОШ №2 (учитель:Бескромна Т.М.)

ОБЛАСНИЙ ЗАОЧНИЙ КОНКУРС КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ:

ІІ місце-Лобода Софія, учениця 8 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (керівник:Богданова О.О,)

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

Інформаційні технології

8 клас

І- Фісенко Богдан, Новоодеська ЗОШ №1

І-Мельник Олена( 7 кл), Троїцька ЗОШ

ІІ-Панчук Олександр, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІІ- Пономаренко Антон, Новоодеська ЗОШ №3

9 клас

І- Бескромна Валентина, Новоодеська ЗОШ №2

ІІ- Гончар Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІІ- Іванов Іван, Новоодеська ЗОШ №3

Прозоров Денис, Троїцька ЗОШ

10 клас

І– Ганжа Катерина, ПАЛ

ІІ– Лукашенко Дмитро, Новоодеська ЗОШ №2

Васєв Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІІ– Алексєєв Владислав(9 кл), Новопетрівська ЗОШ

Забродська Анастасія, Новоодеська ЗОШ №1

11 клас

І– Ковальський Ельдар(10 кл), Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІ- Лич Роман, Новоодеська ЗОШ №1

ІІІ– Третяков Владислав, Новоодеська ЗОШ №3

Лозовська Вікторія, Кандибинська ЗОШ

з інформатики

8 клас

І- Гончаренко Ульяна, Себинська ЗОШ

ІІ- Іванічек Єгор, Новоодеська ЗОШ №1

ІІІ-Панчук Олександр, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІІ- Спориш Давид, Баловненська ЗОШ

9 клас

І- Гончар Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІ- Лунгол Анна, Себинська ЗОШ

ІІІ-Рибаков Владислав, Підлісненська ЗОШ

ІІІ- Прозоров Денис, Троїцька ЗОШ

10 клас

І- Алексеєв Владислав(9 кл), Новопетрівська ЗОШ

І-Білоус Ірина, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ-Донова Ангеліна, Підлісненська ЗОШ

ІІІ- Васєв Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія

11 клас

І-Воробець Віктор, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ- Ковальський Ельдар(10 кл), Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІІ- Кужілко Анастасія, Підлісненська ЗОШ

Тищенко Сергій, Троїцька ЗОШ

2015-2016 н.р.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з ІТ

8 клас

І- Бескромна Валентина, Новоодеська ЗОШ №2

ІІ-Прозоров Денис, Троїцька ЗОШ

Гончар Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІІ- Іванов Іван, Новоодеська ЗОШ №3

Антоненко Антон( 7 кл), Новоодеська ЗОШ №1

9 клас

І– Алексєєв Владислав(8 кл), Новопетрівська ЗОШ

Собчук Владислав, Артемівська ЗОШ

ІІ– Васєв Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія

Красюк Олександр, Кандибинська ЗОШ

ІІІ– Твердий Євген(8 кл), Новоодеська ЗОШ №3

Лукашенко Дмитро, Новоодеська ЗОШ №2

Красовський Владислав, Новоодеська ЗОШ №1

10 клас

І– Лисенко Ольга, Сухоєланецька ЗОШ

Лич Роман, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ– Церуш Катерина, Новоодеська ЗОШ №3

Крапивка Анна, Новопетрівська ЗОШ

ІІІ– Швець Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія

11 клас

І– Смоквін Олексій, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІ– Мединський Дмитро, Новоодеська ЗОШ №2

Бобіков Андрій, Новоодеський ПАЛ

ІІІ- Амелічева Анна, Новопетрівська ЗОШ

Середа Олександра, Новоодеська ЗОШ №3

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики та ОТ

8 клас
І-Антоненко Антон (7 кл), Новоодеська ЗОШ №1
ІІ- Лунгол Анна, Себинська ЗОШ
ІІІ-Рибаков Владислав, Підлісненська ЗОШ

9 клас
І- Лашта Ангеліна, Сухоєланецька ЗОШ
Красовський Владислав, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ-Донова Ангеліна, Підлісненська ЗОШ
ІІІ-Дзюба Оксана, Себинська ЗОШ
Васєв Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія
Ковальський Ельдар, Новоодеська гуманітарна гімназія

10 клас
І-Воробець Віктор, Новоодеська ЗОШ №1
Лич Роман, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ- Алексеєв Владислав (8 кл), Новопетрівська ЗОШ
ІІІ- Швець Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія
Кужілко Анастасія, Підлісненська ЗОШ
Тищенко Сергій, Троїцька ЗОШ

11 клас
І – Амелічева Анна, Новопетрівська ЗОШ
ІІ-Коваленко Андрій, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ- Парфенюк Інна, Себинська ЗОШ
Здубіцький Євгеній, Троїцька ЗОШ

2014-2015 н.р.

Обласний заочний конкурс анімаційних роликів

ІІІ місце - Чекмаз Наталія, учениця 10 класу Сухоєланецької ЗОШ

Призери обласного етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення комп'ютерних наук, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм)

ІІІ місце - Хилько Ірина, учениця 11 класу Новопетрівської ЗОШ

Призери районного етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (відділення комп'ютерних наук, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм)

І місце - Хилько Ірина, учениця 11 класу Новопетрівської ЗОШ
ІІІ місце - Чукась Дмитро, учень 11 класу Новоодеської ЗОШ №1

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики та ОТ

ІІІ місце - Чукась Дмитро, учень 11 класу Новоодеської ЗОШ №1

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики та ОТ

8 клас
І – Лашта Ангеліна, Сухоєланецька ЗОШ
ІІ – Донова Ангеліна, Підлісненська ЗОШ
ІІІ – Костенко Євген, Гур’ївська ЗОШ
Дзюба Олександр, Себинська ЗОШ
Красовський Владислав, Новоодеська ЗОШ №1
Васєв Максим, Новоодеська гуманітарна гімназія

9 клас
І – Воробець Віктор, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ – Кужілко Анастасія, Підлісненська ЗОШ
Ковальський Ельдар, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ –Тищенко Сергій, Троїцька ЗОШ

10 клас
І – Коваленко Андрій, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ - Амелічева Анна, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ – Решетнік Олена, Новоодеська гуманітарна гімназія
Граматика Андрій, Гур’ївська ЗОШ

11 клас
І - Чукась Дмитро, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ – Хилько Ірина, Новопетрівська ЗОШ
Фисенко Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ – Бугайова Анастасія, Троїцька ЗОШ

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій

9 клас
І – Шмігірівська Олександра, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ – Тіман Денис, Кандибинська ЗОШ
ІІІ – Петров Віталій, Новоодеська ЗОШ №3
Прозоров Денис, Троїцька ЗОШ

10 клас
І – Амелічева Анна, Новопетрівська ЗОШ
ІІ – Мединський Дмитро, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ – Седласта Валентина, Новоодеська ЗОШ №1
Панченко Олег, Костянтинівська ЗОШ

11 клас
І – Фисенко Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія
Хилько Ірина, Новопетрівська ЗОШ
ІІ – Місюк Тетяна, Бузька ЗОШ
ІІІ – Омеленчук Владислав, Новоодеська ЗОШ №1
Тофтул Анна, Троїцька ЗОШ

2013-2014 н.р.

Обласний заочний конкурс анімаційних роликів

ІІ місце - Притула Анастасія, учениця 11 класу Новоодеської ЗОШ №1

Обласний конкурс з інформаційних технологій серед вихованців ПНЗ

ІІІ місце у номінації "Програмування" - Чукась Дмитро, учень 10 класу Новоодеської ЗОШ №1

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій

ІІ місце - Смоквін Олексій, учень 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій

8 клас
І місце - Тімон Денис, учень Кандибинської ЗОШ
ІІ місце - Чурсін Микола, учень Новоодеської гуманітарної гімназії
ІІІ місце - Лич Роман, учень Новоодеської ЗОШ №1

9 клас
І місце - Смоквін Олексій, учень Новоодеської гуманітарної гімназії
ІІ місце - Амелічева Анна, учениця Новопетрівської ЗОШ
ІІІ місце - Турманенко Дмитро, учень Кандибинської ЗОШ

10 клас
І місце - Хилько Ірина, учениця Новопетрівської ЗОШ
ІІ місце - Смекалов Дмитро, учень Новоодеської ЗОШ №2
ІІІ місце - Чукась Дмитро, учень Новоодеської ЗОШ №1

11 клас
І місце - Ярошевська Анастасія, учениця Новоодеської ЗОШ №1
ІІ місце - Дзюба Владислав, учень Новоодеської гуманітарної гімназії
Хоменко Євген, учень ПАЛ
ІІІ місце - Кольченко Сергій, учень Новоінгульської ЗОШ

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики та ОТ

8 клас
І місце - Чурсін Микола, учень Новооджеської гуманітарної гімназії
ІІ місце - Кім Альона, учениця Себинської ЗОШ
ІІІ місце - Кужілко Анастасія, учениця Підлісненської ЗОШ
Воробець Віктор, учень Новоодеської ЗОШ №1

9 клас
І місце - Амелічева Анна, учениця Новопетрівської ЗОШ
ІІ місце - Коваленко Андрій, учень Новоодеської ЗОШ №1
ІІІ місце - Решетнік Олена, учениця Новооджеської гуманітарної гімназії

10 клас
І місце - Чукась Дмитро, учень Новоодеської ЗОШ №1
ІІ місце - Хилько Ірина, учениця Новопетрівської ЗОШ
ІІІ місце - Фисенко Андрій, учень Новооджеської гуманітарної гімназії

11 клас
І місце - Притула Анастасія, учениця Новоодеської ЗОШ №1
ІІ місце - Авдєєв Костянтин, учень Себинської ЗОШ
ІІІ місце - Дзюба Владислав, учень Новооджеської гуманітарної гімназії

2012-2013 н.р.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики та ОТ

8 клас
І – Амелічева Анна, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ – Решетнік Олена, Ново одеська гуманітарна гімназія

9 клас
І - Хилько Ірина, Новопетрівська ЗОШ
ІІ - Омеленчук Владислав, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ – Шумейко Руслана, Себинська ЗОШ

10 клас
І - Притула Анастасія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ – Кучер Олена, Новопетрівська ЗОШ
Дзюба Владислав, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ – Авдєєв Костянтин, Себинська ЗОШ

11 клас
І – Павленко Ірина, Ново одеська ЗОШ №1
ІІ – Шевчук Оксана, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ - Біжан Олег, Бузька ЗОШ
Несторенко Крістіна, Себинська ЗОШ

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій

8 клас
І– Смоквін Олексій, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ– Амелічева Анна, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ– Богославець Ірина, Підлісненська ЗОШ

9 клас
І– Хилько Ірина, Новопетрівська ЗОШ
ІІ– Бойдиш Каріна, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ– Смикалов Олександр, Новоодеська ЗОШ №2

10 клас
І– Кольченко Сергій, Новоінгульська ЗОШ
ІІ– Гребенюк Євген, Бузька ЗОШ
ІІІ– Ярошевська Анастасія, Новоодеська ЗОШ №1
Безніско Єгор, Новоодеський ПАЛ

11 клас
І– Бескромна Анна, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ– Руденко Олександр, Новоодеський ПАЛ
Біжан Олег, Бузька ЗОШ
ІІІ– Середа Максим, Костянтинівська ЗОШ

2011-2012 н.р.

ІІ Всеукраїнський конкурс комп'ютерної творчості "Шукачі скарбів"

ІІІ місце у номінації "Комп'ютерна гра" - Крапивка Анна, учениця 6 класу Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дипломом Всеукраїнського конкурсу Шукачі скарбів" нагороджена учениця 6 класу Димівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хабарова Олена

Всеукраїнський конкурс "Мій безпечний електронний світ"

І місце у номінації "Сімейний договір" - сім'я Бескромних (Новооодеська ЗОШ 2)

І місце у номінації "Ролик" - група учнів 9 класу Новопетрівської ЗОШ (Кучер Олена, Шишкіна Ольга, Петрова Оксана, Хлівна Анастасія)

Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інфоматики та обчислювальної техніки

8 клас
ІІ місце - Хилько Ірина, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ місце - Омеленчук Владислав, Новоодеська ЗОШ №1

9 клас
ІІ місце - Притула Анастасія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ місце - Коротка Анастасія, Себінська ЗОШ

10 клас
ІІ місце - Біжан Олег, Бузька ЗОШ
ІІІ місце - Фісенко Анастасія, Новоодеська ЗОШ №1

11 клас
І місце - Багнюк Роман, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ місце - Цуканов Іван, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ місце - Андреєва Каріна, Новоодеська ЗОШ №1

Призери ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

10 клас
І місце – Алхімов Віктор, Новоодеський ПАЛ
ІІ місце – Руденко Олександр, Новоодеський ПАЛ
Бескромна Анна, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ місце – Петрова Марина, Новопетрівська ЗОШ

11 клас
І місце – Балан Альона, Новоодеський ПАЛ
ІІ місце – Андреєва Каріна, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ місце – Бирзул Дмитро, Новоодеський ПАЛ
Цуканов Іван, Новопетрівська ЗОШ

2010-2011 н.р.

І Всеукраїнський конкурс дитячої комп'ютерної творчості "Шукачі скарбів"

І місце у номінації "Фільм-казка" - Крапивка Анна, учениця 5 класу Новопетрівської ЗОШ
Спеціальний приз від видавництва "Весна" у номінації "Комп'ютерна графіка" - Амелічева Анна, учениця 6 класу Новопетрівської ЗОШ

Кiлькiсть переглядiв: 225

Коментарi